24-pay-mark Created with Sketch.

Esquizet & Chasing Embers - Sweet and Violent Tour

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

чому варто піти на концерт Esquizet & Chasing Embers?

1. Атмосферні та загадкові Chasing Embers.
2. Цікаві та яскраві Esquizet.
3. Палке та драйвове шоу!

Цієї осені виходять одразу два крутих альбоми від Chasing Embers та Esquizet 🔥

Esquizet & Chasing Embers - Sweet and Violent Tour - це тур містами України з презентацією новинок, неймовірними шоу та драйвовою атмосферою! Ми вирушаємо до твого міста, щоб показати енергію нашої музики та створити маленьку, але дуже цікаву історію разом з вами!

17.10 - Полтава
18.10 - Кропивницький
19.10 - Жовті Води
20.10 - Кривий Ріг
21.10 - Миколаїв
22.10 - Одеса
24.10 - Вінниця
1.11 - Київ

Гурт ESQUIZET яскраво виділяються серед київських команд альтернативної сцени. Музика гурту являє собою суміш брудних нойзових гітар, агресивного, але при цьому мелодійного вокалу Насті Швиденко, експериментів з ритмами, формою та електронними психоделічними ефектами, що робить звучання ESQUIZET абсолютно унікальним і впізнаваним.
За час існування музиканти записали два ЕР, відмічені більшістю ЗМІ як кращі релізи року, випустили декілька кліпів (режисером одного з яких є Віктор Придувалов). Виступили на різноманітних фестивалях України: Respublica Fest, ІншаМузика Festival, Rock’n’Girls Fest, Riot Fest, Hedonism, David Bowie Night та інші.

Цієї осені київський гурт Chasing Embers презентує свій дебютний альбом Beckoning Call. Альбом обіцяє бути концептуальним і розповість про історію людини, яка через настання високотехнологічної епохи була відірвана від свого природного початку. Лірика кожної пісні пронизана закликом повернутися до свого коріння, слідувати своїм істинним бажанням і не піддаватися впливу суспільства. У музиці Chasing Embers гармонійно поєднані кращі сторони альтернативного металу, нью-металу і олдскульного хеві-металу. Все це прикрашено епатажними окультними образами. Всім любителям таких гуртів, як Godsmack, System of a down, Mudvayne - Chasing Embers обов'язкові до прослуховування!

Перелік подій