Таке єврейське щастя

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

І. Поклад «Таке єврейське щастя»

Відомий мюзикл І. Поклада «Таке єврейське щастя» - це незабутня історія про сміх крізь сльози, вірність і зраду, лицемірство і відвагу. І все це - з неповторним колоритом знаменитих одеських двориків, наповненим гумором, анекдотична курйозами та кумедними історіями, які постійно відбуваються з веселими і дотепними місцевими жителями ...

Колись на постійне місце проживання за кордон вдавалося виїхати хіба що ... євреям. Знаходилися спритники, які цим користувалися. Один з таких одружився на єврейці і виїхав до Ізраїлю. Але недовго тривала сімейна ідилія. Негідник залишив дружину і втік з іншого за океан. І хоча болісно залишати Батьківщину, своїх рідних і друзів, допомогти внучці і повернути не дуже порядну зятя додому збирається баба Маня - улюблениця великого і дружного одеського двору.

Яскравий, динамічний і життєвий мюзикл вже більше 20 років користується незмінним успіхом у публіки, а виконавиця ролі баби Мані - народна артистка України Тамара Тимошко-Горюшко - неодноразово була визнана «найкращою виконавицею головної жіночої ролі» на різних театральних конкурсах і фестивалях.

Вистава йде російською мовою

Перелік подій