24-pay-mark Created with Sketch.

Тарасові сни. Заповіт

від 150 ₴
Обрати подію

Вистава "Тарасові сни. Заповіт" у Запоріжжі відбудеться на локації Запорізький театр молоді.

Як хлопець з простої української родини став Великим Кобзарем? Як сталося, що минають літа, а пророчі слова Тараса Шевченка досі печуть душу?

Тарас Григорович Шевченко народився 210 років тому, але повсякчас поруч із нами.
Думки й настанови поета звучать надзвичайно актуально. Мужні українські воїни, звільняючи окуповані території, зривають рашистський прапор – і зустрічають пильний погляд Тараса Григоровича, читають його напуття: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!» Україна бореться. Вона знову у вогні, але хоробро б’ється за волю, як заповідав Тарас Григорович.
Він залишається з Україною як невіддільна частина її сьогодення. Портрети поета бачимо у графіті на стінах будинків у образі сучасних героїв, у мемах, у соціальних мережах. Усюди звучать вірші поета.
Ми вчитуємося в його вірші, листування, записи у щоденнику – і нам відкривається Людина. Справжня людина, без ретуші, без награних емоцій — з пристрастями й недоліками, захопленнями та розчаруваннями – завжди щира! Тарас мріяв бути художником. Був надзвичайно обдарованим. Жив пристрасно й жертовно.
Великий Кобзар вдивляється в нас – хто ми, його нащадки? А ми вдивляємося в нього, відкриваючи його наново.

Драматургічну основу вистави «Тарасові сни» склали офіційні документи та свідчення, листування та записи в щоденнику Кобзаря.

Ви можете зручно придбати квитки на "Тарасові сни. Заповіт" на Concert.ua онлайн.

Схожі події

Конотопська відьма 29 квітня 18:00, пн Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 29 квітня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Покоління пепсі 12 травня 18:00, нд Покоління пепсі Київ, Freedom Hall від 250 ₴ Покоління пепсі Вже не хочу 12 травня Покоління пепсі Freedom Hall Придбати Конотопська відьма 07 травня 18:00, вт Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 170 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 07 травня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] 24 квітня 19:00, ср МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 500 ₴ МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Вже не хочу 24 квітня МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати