Театр тіней Teulis

20.10 - 20.10 Подiй: 3
від 190 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти в Театр тіней TEULIS?

1. Шоу, яке підкорило і здивувало багато світових столиць
2. Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій
3. Найкраще для перегляду всією родиною

Театр тіней Teulis підготував нове шоу «Твоя тінь», в якому підібрані найкращі номери і виступи подані в новому контексті.

Щороку для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в березні з шоу «Твоя тінь». У нього будуть включені фрагменти з уже відомих шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери які ви раніше не бачили.

Однак на цьому сюрпризи не закінчуються. Так вперше Teulis додасть в шоу взаємодія з глядачем, тому тепер будь-яка людина, що сидить в залі, зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней можна домогтися неповторною але простий історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючою, щоб зануриться в її події з головою.

Головні герої шоу «Твоя тінь» мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуються і сваряться, щоб потім, в кінці кінців, об'єднавшись втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою.

Театр Teulis домігся значних успіхів за свій семирічний творчий шлях. Фінали популярних талант шоу в Чехії і Словаччині, Туреччині та Італії. Гастролі в Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Кіпрі, Туреччині, Японії та ОАЕ. За останні 3 роки зібрав понад 300 аншлагів в Україні та Європі з шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія».

Перелік подій

Театр тіней TEULIS

20 жовтня 2019 13:00

Київ, Київська Консерваторія

Перейти до опису
від 190 грн.

Театр тіней TEULIS

20 жовтня 2019 16:00

Київ, Київська Консерваторія

Перейти до опису
від 190 грн.

Театр тіней TEULIS

20 жовтня 2019 19:00

Київ, Київська Консерваторія

Перейти до опису
від 190 грн.