Театр тіней TEULIS

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу театру тіней "Teulis"?

1. Театр підкорив і здивував чимало світових столиць.
2. Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.
3. Найбыльш незвичайний і найбыльш затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней "Teulis" представить в 2019 році шоу «Твоя тінь»!

Кожен рік для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Їх усі хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену у цьому році з шоу «Твоя тінь». До нього увійшли фрагменти з уже відомих шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери, які ви раніше не бачили.

Однак на цьому сюрпризи не закінчуються. "Teulis" вперше додасть до шоу взаємодію з глядачем: відтепер будь-який глядач у залі зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней, можна домогтися неповторної, але простої історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючою, щоб зануритися в її події з головою.

Головні герої шоу «Твоя тінь» мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони подорожуватимуть за своїми спогадами, закохуватимуться і сваритимуться, щоб потім, в решті решт, об'єднатись і втілити свою мрію у життя. Після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо у цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою.

Театр Тіней "Teulis" доводить, що всі фантазії можна втілити у життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в видовищне шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять ваше серце...

За останні 4 роки Театр тіней "Teulis" був фіналістом найбільших талант-шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччині. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії, а в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Перелік подій