24-pay-mark Created with Sketch.

THE BALL. Музично-пластична вистава

від 100 ₴
Обрати подію

Це танцювальне шоу, події якого відбуваються в Італії. Танцювальний зал – своєрідна машина часу, яка проходить крізь усе ХХ століття, що сповнене потрясінь та різких драматичних змін. У шоу застосовуються не документальні факти, а легенда, яка розповідає про те, як змінювалася красива країна (Bel Paese). Хронологія шоу закінчуються до появи Інтернету. Музично-пластична вистава "Бал" дасть змогу глядачам насолодитися граційністю танцю, сплетінням музики і пісень.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав : від 55 хв. ( на малій сцені) до 3 год. 20 хв. ( основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати 03 березня 16:00, нд Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ Вже не хочу 03 березня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати 22 березня 17:00, пт Болеро. Танго полум`я і льоду Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ Вже не хочу 22 березня Болеро. Танго полум`я і льоду Одеський театр Опери та Балету Придбати