24-pay-mark Created with Sketch.

The Hardkiss

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт The Hardkiss?

1. Одними з перших почути треки нового альбому «Залізна ластівка».
2. Поринути в ще більш насичене звучання хітів групи.
3. Відправитися в незабутню подорож по безмежному космосу разом з улюбленими музикантами.

Мегадрайвові The Hardkiss – із великим концертом у вашому місті! Не пропустіть найпотужнішу подію музичного року! Концерт відбудеться в рамках великого всеукраїнського туру групи на підтримку альбому «Залізна ластівка», який вони презентують у вересні. Будьте серед тих, хто почує нові хіти першими!

Новий альбом The Hardkiss, за словами Юлії Саніної, яскраво демонструє вміння поєднувати непоєднуване: «Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю і силою». Водночас треки платівки вирізняються більш інтимною лірикою і переважно електронним звучанням. Більшість композицій – українською мовою.

Ви побачите круте музичне шоу, в якому сучасні технології поєднаються з неповторною атмосферою живих виступів The Hardkiss. Такий собі вибух креативу, чуттєвого вокалу і розкішного саунду. Сьогодні в особистому заліку The Hardkiss – безліч престижних нагород, серед яких «Відкриття року», «Кращий кліп року» (Make-Up), «Краще концертне шоу 2016» за версією YUNA, «Кращий український артист» за версією MTV EMA та інші . Групу із захопленням зустрічає публіка фестивалів Midem, Koktebel Jazz Festival, Park Live. Побачимося!

Перелік подій