The Illusionists

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу The Illusionists?

1. The Illusionists вперше в Києві!
2. Шоу на межі фантастики, яке змусить вас здригнутися.
3. Навіть президент США і князь Монако були вражені і зачаровані цим шоу.

Магія якась!

З 7 по 11 лютого в Палаці "Україна" кращі світові ілюзіоністи представлять найбільш касове шоу Бродвею.

Вони змінюють свідомість, їхні фокуси і трюки заворожують, а шоу ділять життя на "до" і "після". Трюки у виконанні The Illusionists за видовищністю порівнюють із Cirque du Soleil, а те, як вони розділяють людей і оживляють предмети називають чистою магією. Подивитися їхні фокуси збираються повні зали в Нью-Йорку, Парижі, Лондоні. Тепер - черга Києва!

Вони не здивують вас зайвою піковою дамою в колоді, а от дощем із карт – можливо. Ілюзіоністи вже давно нічого нікому не намагаються довести, а роблять те, від чого захоплює подих і прискорюється серцебиття. The Illusionists – це кращі ілюзіоністи сучасності. Окремо кожен із них – особистості, про яких можна було б складати історії куди цікавіше книг про Гаррі Поттера.

Кевін Джеймс, наприклад, нещодавно шокував своїм шоу Барака Обаму і принца Альберта II. Крендл – майстер раптово з'являтися і зникати, він за 12 років показав світу 1200 шоу, а останні три роки є топовим у категорії "best in show" за версією Театру Магії.

Київська публіка стане свідком левітації, читання думок і звільнення людини у воді. Додайте сюди барвисті костюми і спецефекти, і отримаєте шоу, якому позаздрили б Lady Gaga і Гаррі Гудіні. До речі, надихнувшись майстерністю останнього, "сімка" пішла далі. У своїх шоу вони демонструють неймовірне! Зануривши людину в кайданах у водний резервуар, вони дають їй не хвилини, а секунди на звільнення. Це ілюзія на межі життя і смерті, і кожен номер може бути останнім.

Перелік подій