24-pay-mark Created with Sketch.

Ти особливий

від 250 €
Обрати подію
Спектакль «Ти особливий» у Києві відбудеться 2 березня 2024 року о 12:00 у Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

Чому варто піти у театр на виставу «Ти особливий» у Києві?

  1. Чарівна казка для найменших глядачів.
  2. Цікавий сюжет із щасливим фіналом.
  3. Приємний відпочинок у компанії чудових акторів.

Спектакль «Ти особливий» у Києві

Запрошуємо дітей разом з дорослими відвідати веселу і проникливу виставу «Ти особливий» за казкою Макса Лукадо. Режисерка, авторка віршів та музики до постановки – Олена Несміян. Буде цікаво!

Фантастичні пригоди у казковій країні

Юні глядачі вирушать у подорож до незвичайної чарівної країни, де живуть різнокольорові чоловічки. На жаль, серед них з’явився недобрий Кляуза, який прагне чинити шкоду усім навколо себе. Та на щастя, у країні мешкає і добрий Майстер, який обов’язково здолає лиходія, а головна зірочка чарівного світу знову зігріватиме кожне серце! Вистава у цікавій формі пояснить дітям, що людина, яка чимось не схожа на інших, не обов’язково є поганою, тож її у жодному разі не можна робити вигнанцем. Тривалість вистави – 1 година. Рекомендовано до перегляду дітям від 5 років. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Ти особливий» у Києві?

Приємний сюрприз для своїх дітей ви можете зробити замовивши квитки на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати