Тік-так

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Тік-так?

1. Жанр вистави - музичне дійство, адресоване родинам з дітьми раннього віку ( від 8 до 18 місяців).
2. Вистава пропонує глядачам досліджувати взаємозв'язок руху та звуку та долучатися до взаємодії з виконавцями в будь-який момент дійства.
3. Музичне дійство наповнено звучанням різних інструментів, приемні мелодії відтворюють барвисту палітру ритмів, дорослі разом з дітьми можуть брати участь або спостерігати за першим досвідом дитини досліджувати та діяти.

Прем'єрні покази!

Музичне дійство "Тік-Так" створено литовським режисером Бiруте Банявічуте в рамках резиденції театру "Dansema" (м. Вільнюс) у партнерстві з театром "ДАХ" (м. Київ). Вистава презентує новий напрямок театру для дітей раннього віку - "театр для розвитку", який пропонує відкрити можливості розвитку креативного мислення глядачів засобами театрального дійства. Під час вистави діти від 8 до 18 місяців беруть участь разом з виконавцями - досліджують принципи появи звуку, створюють звукові малюнки. Дорослі насолоджуються неквапливим плином мелодій та спостерігають за діями дітей, які отримують перший в житті театральний досвід. Вистава презентує проект "Перша вистава / Persha vystava".

Перелік подій