Тіна Кароль. Колядки

Концерти
09.01 - 15.01 Подiй: 5

Про події

РІЗДВЯНИЙ ТУР ТІНИ КАРОЛЬ - КРАЩИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК!

Співачка Тіна Кароль підготувала своїм шанувальникам сюрприз - різдвяну програму «Колядки та обрані хіти"

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що прославляють Різдво, де виховається боротьба між темрявою і світлом і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

«У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми перестали ділиться своїм добром і любов'ю. Але чудо реально, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через все своє життя, адже це заважить тільки від нас самих. Поки живі традиції - жива країна»

Співачка не раз говорила, що Музика покликана надихати людей, саме в цьому вона бачить свою співочу місію. Сам концерт «Колядки та обрані хіти» буде не звичайним: це сімейне, добре свято, де глядачі разом зі співачкою зануряться в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох відділень, в першому - шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці, які розчулюють автентичністю та красою. Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваним для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту - глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки. «Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників», - каже Тіна Кароль.

Перелік подій

Тіна Кароль. Колядки

09 січня 2019 19:00

Театр драми і комедії ім. Щепкіна, Суми

Перейти до опису
від 290.00 грн.

Тіна Кароль. Колядки

10 січня 2019 19:00

Палац дозвілля «Листопад», Полтава

Перейти до опису
від 250.00 грн.

Тіна Кароль. Колядки

12 січня 2019 19:00

БК Дніпроспецсталь, Запоріжжя

Перейти до опису
від 390.00 грн.

Тіна Кароль. Колядки

14 січня 2019 20:00

Львівський театр опери та балету, Львів

Перейти до опису
від 750.00 грн.

Тіна Кароль. Колядки

15 січня 2019 20:00

Львівський театр опери та балету, Львів

Перейти до опису
від 200.00 грн.