24-pay-mark Created with Sketch.

Тіні забутих предків

25.12 - 27.01 Подiй: 2
від 200 грн.
Обрати подію

Про події

Почнемо, вибачте, з другого народження. З виходу на кіноекрани прославленої картини «Тіні забутих предків». Цей фільм миттєво став на всіх континентах планети не просто подією в мистецтві, а справжнім відкриттям.

Відкриттям невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу стародавніх українців. Тоді знамениту поетичну прозу, народжену насамперед душею і серцем Михайла Коцюбинського, донесли до сучасників Сергій Параджанов з фантастичною Ларисою Кадочниковою в головній ролі.

Йшли роки і десятиліття. Свої діти, а потім і внуки з'явилися у тих, чиї батьки дивилися той неперевершений фільм. І ось уже зі своїм поглядом на історію рідної країни, до свого розуміння і почуттям давніх подій дебютував на театрі режисер Іван Уривський. І вибухнула оваціями глядацька аудиторія Києва і Одеси, якій насправді пощастило стати свідками третього народження національної класики від Коцюбинського.

І ще роки пройшли. Але не проходить захопленість глядачів авангардним і одночасно цілком виправданим пластично-музичним дійством, створеним Уривським на класичній основі, з дивно несподіваними і вражаючими сценічними ефектами XXI століття. Саме тут в третій раз відроджується неповторна картина, настояна на корені нашої з вами історії.

До речі, глядачі цієї вистави займуть місця не в залі, а безпосередньо на сцені, де, власне, і розгортаються події, тому місць в продажу - вкрай мало.

Перелік подій

Тіні забутих предків

25 грудня 2022 15:00

Одеса, Український театр

Перейти до опису
від 200 грн.

Тіні забутих предків

27 січня 2023 18:00

Одеса, Український театр

Перейти до опису
від 200 грн.