токсини

04.04 - 04.04 Подiй: 1
від 30 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль «Токсини»?

1. Побачити нову енергійну постановку за п'єсою талановитого польського драматурга.
2. Оцінити незвичайний формат вистави з сюжетів-діалогів.
3. Задуматися над гострими проблемами відносин між людьми.

Трагікомедія «Токсини» в Києві.

Київський Театр на Лівому березі являє поколінську трагікомедію Кшиштофа Бізё «Токсини». Непроста в плані сюжетних ліній і смислового наповнення робота змусить стежити за кожним словом і рухом героїв. Такі постановки виглядають на одному диханні і залишають глибокий слід у свідомості. НЕ пропустіть!

«Токсини» не можна назвати стандартною п'єсою. Постановка заснована на парадоксальному наборі діалогів. Їх усього п'ять і, на перший погляд, вони нічим не пов'язані. Діалоги знаходяться між собою в прикордонному стані, але головна мета кожної розмови - розкрити глядачеві всю ступінь отруєння, токсичності відносин між сучасними людьми.

Токсини проступають в діалогах представників двох поколінь. Красномовно демонструються стовпи сучасного суспільства: жорстокість, маніпуляція, кар'єризм. Це помилкові цінності. Але вони міцно пустили коріння в токсичну середу і вже диктують людині свої умови.

Кшиштоф Бізё - сучасний польський драматург і архітектор. П'єси Бізё з успіхом ставляться в безлічі експериментальних і класичних театрів, зустрічаючи бурхливу реакцію публіки і критиків.

Ролі у виставі «Токсини» виконують Сергій Кияшко, Сергій Коршиков, Володимир Кравчук, Дмитро Олійник, Владислав Писаренко.
Режисер - Олексій Лісовець.
Художник - Юрій Ларіонов.

Перелік подій

Токсини

04 квітня 2020 19:00

Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

Перейти до опису
від 30 грн.