Tommy Cash

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Tommy Cash?

1. Новий альбом. Платівка YES підсумує успішний рік Томмі - два хіти, потрапляння до списку авторитетного журналу DAZED і робота не з останніми людьми поп-музики.
2. Зірка інтернету. Tommy Cash заробив славу завдяки YouTube. Його перші відео привернули увагу кричущими образами і неприкритим сарказмом. Leave Me Alone і Euroz Dollaz Yeniz тому підтвердження - більше семи мільйонів переглядів на двох.
3. Лютий кач. Концерти Tommy Cash - це раж, кач і шаленство. Колективні стрибки, слем і візуальні рішення, які резонують із треками одного з найяскравіших артистів нашого покоління.

Tommy Cash представить новий альбом у трьох містах України!

Його дуже люблять у нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам - його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. "Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.

Tommy Cash знову в Україні. Цього разу в трьох містах - Львові, Києві та Харкові. І не просто так, а з новим альбомом YES, який вийшов 30 листопада.

Ви хочете знати, де можна "підняти" трохи Cash? Відповідаємо. Львів - 23 березня, клуб !FestRepublic, Київ - 24 березня, клуб Atlas, Харків - 25 березня, арт-завод "Механіка".

Цей рік точно вдало складається для Tommy Cash. Спочатку два надуспішні сингли - Pussy Money Weed і Little Molly, які на двох на YouTube зібрали більше 10 мільйонів переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про моду Antidote помістив репера на обкладинку нового випуску. Авторитетний журнал Dazed вніс Tommy на 8 місце списку 100 найголовніших артистів 2018 року.

"Сash використовує свою творчість у правильному руслі. Позбавляє людей від дурних упереджень. Показує, наскільки важливо людству бути сексуально вільними і любити себе", - пише Dazed.

YES підводить підсумки року для артиста і є своєрідною вишенькою на торті Tommy. До речі, новий реліз також можна представити у вигляді торта - багатошаровий, c впливом культури рейву і транс-музики, а також із купою запрошених гостей. Cash більше не стьобний хлопчик, який знімає кліпи заради втіхи. Це серйозний артист, який робить актуальний для індустрії продукт, але з власним баченням - дивним, шокуючим, але яке викликає непідробний інтерес. Усе як має бути в сучасному мистецтві.

І з майбутніми планами у Tommy Cash все під контролем - концерт на 10 тисяч осіб у рідному Талліні 29 грудня, а потім Україна, якій завжди мало духовного "кешу".

Перелік подій