Новорічне космічне Шоу Трансформери в пошуках планети

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Трансформери в пошуках планети. Новорічне космічне шоу"?

1. Поспілкуватися з трансформерами.
2. Світлотехнічні та лазерні спецефекти зітруть грань між вигадкою і реальністю.
3. Дійсно оригінальне дитяче шоу, яке сподобається і дорослим.

Пориньте у фантастичні пригоди разом з дітьми на новорічній прем'єрі «Трансформери в пошуках планети. Новорічне космічне шоу»

У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля. Станьте першим, хто привітає неймовірних гостей! Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне Шоу нового формату буде цікаве і дітям, і батькам!

Чому саме Новорічна космічна ялинка? Все просто! Вас чекають 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами і жителями планет, з прекрасною грою акторів!

З перших хвилин подорожі по планетах Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляд і перевести дух! Побувавши на 8 планетах, ви дізнаєтеся, як влаштован наш Всесвіт і потрапите в світ на межі реальності і ілюзії, де разом з героями станете учасниками фантастичних пригод! Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора.

Програма розрахована для дітей від 4-х до 12-ти років. Тривалість - 1 година.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Творці зробили все, щоб у вас залишилися незабутні враження і теплі новорічні спогади. Хочете потрапити в світ трансформерів і подарувати незвичайне свято своїм дітям? Тоді замовляйте квитки прямо зараз і приходьте 5 січня на фантастичне Шоу!

Перелік подій