Трансформери в пошуках планети!

Про події

Чому варто піти на "Трансформери в пошуках планети"?

1. Поспілкуватися з трансформерами
2. Світлотехнічні та лазерні спецефекти зітруть межу між вигадкою та реальністю
3. Дійсно оригінальне дитяче шоу, яке сподобається і дорослим

Пориньте у фантастичні пригоди разом із дітьми на прем'єрі космічного шоу «Трансформери в пошуках планети!».

У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, Трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля. Станьте першими, хто привітає неймовірних гостей! Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне шоу нового формату буде цікаво і дітям, і батькам!

Чому саме космічне шоу? Все просто! Із перших хвилин подорожі Трансформерів планетами Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляду і перевести дух! Побувавши на 8 планетах, ви дізнаєтеся, як влаштований наш Всесвіт і потрапите до світу на межі реальності й ілюзії, де разом з героями станете учасниками фантастичних пригод! Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора. Вас чекають 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами і жителями планет, з прекрасною грою акторів!

Програма розрахована для дітей від 4 до 12 років.
Тривалість - 1 година.
Малюкам до 4 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Творці зробили все, щоб у вас залишилися незабутні враження і теплі спогади. Хочете потрапити до світу Трансформерів і подарувати незвичайне свято своїм дітям? Тоді замовляйте квитки просто зараз і приходьте 21 квітня в Будинок Художника на фантастичне шоу!

Перелік подій