24-pay-mark Created with Sketch.

Тренди Твіттера

-
Відгуків немає
від 0 ₴
120 хв.
від 0 ₴
Обрати подію
Спектакль «Тренди твіттера» у Києві відбудеться в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу «Тренди твіттера» у Києві?

  1. Влучна та актуальна трагікомедія.
  2. Герої, в яких кожен може впізнати себе.
  3. Вечір в театрі, що наштовхне на важливі роздуми та цінні висновки.

Спектакль «Тренди твіттера» у Києві

«Тренди твіттера» – постановка Слави Юшкова у жанрі трагікомедії. Сценографія та костюми – Світлана Немонежина. Композитор – NOYSON. У фіналі звучить пісня Koohaar Don't Forget About. Ролі виконують Анастасія Капінус, Анатолій Ященко та Марія Агапітова.

Емоції та переживання українців під час війни у постановці Театру Лесі Українки

Творці вистави через образи головних героїв спробували відобразити процес самопізнання та самоусвідомлення українців, що опинилися у обставинах повномасштабної війни. Кожен пережив складні емоції, відчув суміш люті й страху, боровся з розпачем та безпорадністю за допомогою захисної іронії. Люди бачили життя без прикрас, але отримували право на надію і сповнювалися бажання допомогти іншим. Вистава нагадає про складний перехід з «да» на «так». А ще – про чехословацький килим та ремонт, магічне мислення та макарони по-флотськи… Без шароварщини, проте з дрібкою мексиканського колориту. Цього не знайдеш у твіттері, приходьте! Тривалість вистави – 1 година 45 хвилин. Мова спектаклю – українська. Для аудиторії 16+. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Тренди твіттера» у Києві?

Квитки ви можете придбати просто зараз онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років виключно на дитячі денні вистави.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Театральна). якщо тривога не тривала то після її закінчення вистава почнеться через хвилин 20. Якщо тривога посеред події - показ зупиняється, працівники театру виводять глядачів із будівлі театру - поруч з театром розташована станція метро "Театральна", якщо тривога нетривала (до 40 хвилин) показ може бути продовжений після закінчення тривоги.