24-pay-mark Created with Sketch.

Три кота зустрічають Новий рік

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Увага! Діти до 3-х років в супроводі дорослих можуть подивитися шоу безкоштовно (без надання окремого місця).

Чому варто піти на Шоу «ТРИ КОТА»?

1. Унікальне інтерактивне ліцензійне уявлення з улюбленими героями мультсеріалу «ТРИ КОТА»!
2. Дія спектаклю буде відбуватися не тільки на сцені, а й у залі для глядачів! Ваша дитина стане безпосереднім учасником веселощів!
3. Зустріч з улюбленими героями! Всі троє кошенят і їх батьки на одній сцені!

Вперше в Україні! Унікальне інтерактивне ліцензійне уявлення з улюбленими героями мультсеріалу «ТРИ КОТА»

В основі сюжету Шоу - одне з найважливіших подій в житті котячої сім'ї - День народження Мами. До цього свята кошенята вирішили підготуватися ретельно ...

Ранок в сім'ї почалося незвично - мама вирушила на прогулянку, а кошенята разом з татом залишилися вдома, адже до дня народження Мами потрібно встигнути підготувати справжнє свято! А для будь-якого свята потрібні виступи, подарунки і багато хорошого настрою. Тому з самого ранку Карамелька, Коржик і Компот почали готуватися до Дня народження!

На виставі кошенята разом з маленькими глядачами будуть танцювати, співати, малювати святкові картини, а також влаштують незабутнє і веселе свято для своїх батьків!

Де купити квитки на Три Кота в Одесі?

Ви можете купити квитки на Три Кота на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Перелік подій