Три сестри

Театр
20.10 - 04.11 Подiй: 2

Про події

Чому варто піти на виставу "Три сестри"?

1. Він підкуповує своєю лаконічністю і щирістю.
2. Класична п'єса звучить свіжо і гостро.
3. Вражаючі контрасти і відтінки характерів.

Драматургія А.П. Чехова - своєрідне керівництво, щоб осягнути мінливості життя у всіх їх різноманітті. Вічні загальнолюдські проблеми, які піднімаються в його п'єсах, об'єднують епохи. Так, як і тисячі років тому, самотність залишається нерозв'язною тяготою.

А любов залишається рідкісним і неймовірно цінним даром в усі часи, який має цікаву особливість. Вона здатна зробити людину як глибоко нещасним, так і глибоко щасливим. Любити треба вміти. А що треба, щоб вміти? Звичайно ж, вчитися. Які ж вони, сучасні три сестри? Чи знають вони, навіщо живуть? Чи здатні перенести краху всіх надій, розчарування і не зламатися під цими тяготами?

Приходьте подивитися цю блискучу постановку, щоб дізнатися відповіді на всі ці питання. Прем'єра "Трьох сестер" відбулася в Театрі на лівому березі в 2010 році. У тому ж році спектакль отримав театральну премію "Київська пектораль" у двох номінаціях - "Краща режисерська робота" і "Краща музична концепція". Режисер-постановник - Едуард Митницький. Тривалість - 2 години 40 хвилин.

Перелік подій

Три сестри

20 жовтня 2018 15:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису
від 210 грн.

Три сестри

04 листопада 2018 15:00

Перейти до опису
від 210 грн.