24-pay-mark Created with Sketch.

Тріумфальна арка

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль Тріумфальна Арка?

1. Новаційна постановка.
2. Чотири сцени.
3. Стати співучасником спектаклю і зануриться в Світ фантазії та думок значущих людей.

Тексти Ремарка в контексті сьогоднішньої ситуації звучать актуально і гостро, Ремарк - документаліст свого часу.

Наша команда визначила головні теми роману і Ми говоримо про них спектаклем крізь призму неординарного мистецького задуму, в якому глядачі стають співучасниками дії: біженці, людські цінності, психологія стосунків Чоловіки і Жінки (Камасутра), Сни (Підсвідомість (і реальність (Свідомості), Хірургія , Аборти, Проституція, Рак, Мобілізація, Війна і всі теми і події Ми бачимо крізь призму головного героя, який кожен раз робить усвідомлений Вибір і Отримує те, про що думає і те, чого боїться найбільше на світі, йому доведеться переспати з Панною Смертю, щоб звільниться від дитячих травм, панічних атак, алкоголізму, цинізму і не Любові до Себе, розгребти попіл мертвих років, перестати бути мерцем у відпустці і каменем, заглушити голос Розуму і почути Своє Серце, Інтуїцію, Тваринні інстинкти, прийняти Свою темну сторону, розколоти серце, прощенням, і впустити в Життя Віру Любов і Гармонію. Глядачі проходять Шлях Болі і Очищення разом з головним Героєм!

Для нас основним завданням стоїть почути автора, пізнати імперический пласт роману, співвіднести його з сьогоднішніми реаліями життя і занурити в майбутнє. Таким чином створити в залі для глядачів чотири пласта про яких пише Сам автор: Фізичний, Інтелектуальний, Емоційний і Духовний, в ім'я очищення - катарсису.

Ми занурюємо глядачів в Світ Нашої фантазії і думок значущих людей, яких ми вивчили при створенні продукту: Ремарк, Марлен Дітріх, Сальвадор Далі, Чарлі Чаплін, Гітлер, Рене Магрітт, Лені Ріфеншталь, Грета Гарбо, Ван Гог, Вагнер і багато інших.

Ремарк піднімає теми, які актуальні для сьогоднішнього глядача!

Перелік подій