24-pay-mark Created with Sketch.

Трубадур

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на оперу «Трубадур» в Одесі?

1. Оцінити професійний підхід інтернаціональної творчої команди.
2. Опера «Трубадур» - одне з найпопулярніших творів Джузеппе Верді.
3. Надихнути енергією і пафосом знаменитого твору.

Опера «Трубадур» в Одесі: класика, яка живе у віках

Запрошуємо вас в Одеську оперу на спектакль «Трубадур». Твір видатного композитора епохи, Джузеппе Верді в унікальній міжнародній постановці - не пропустіть! Над створенням вистави працювали професіонали театрів України, Німеччини та Нідерландів. Приголомшливий досвід і високий рівень!

Опера «Трубадур»: бурхливий сюжет і зашкалювали емоції.

В основі опери «Трубадур» Джузеппе Верді - сюжет однойменної драми Антоніо Гарсіа Гутьєрреса. Лібрето - Сальваторе Каммарано.

Ось уже друге століття твір «Трубадур» займає важливе місце в житті світового театру. Багато в чому це заслуга музичної краси опери, що відбиває багатогранність народних наспівів. Глядача заворожує знаменита арія графа ді Луни, жвавий хор циган наповнює серце полум'ям. А тонка вокальна партія чарівною Леонори чітко асоціюється з щирим самопожертвою.

Не менш важливий для глядача і набір колоритних образів, чиї емоції і переживання чітко прописані композитором. Кожен з героїв - джерело сильних почуттів і бурхливих пристрастей. У кожній вокальної партії - запеклі емоції, закипає в горнилі наростаючого звучання мелодій.

«Трубадур» - це виразна музика, чітко змальовані переживання героїв. Це - одвічне протистояння жорсткій ворожнечі і чистої любові.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Режисер-постановник - Тіло Райнхард (Німеччина).
Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин, з антрактом.

Перелік подій