24-pay-mark Created with Sketch.

TVORCHI

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Heart of Steel: TVORCHI анонсували 5 додаткових концерті на Сході України! 

TVORCHI дадуть 5 додаткових концертів на Сході країни! 

TVORCHI анонсують благодійний тур на Сході!

TVORCHI дадуть благодійні концерти на Сході України! 

Гурт TVORCHI, який нещодавно потужно представив Україну на конкурсі “Євробачення” у Великій Британії оголосив про продовження свого туру Heart of Steel на Сході України. У жовтні артисти дадуть 5 додаткових концертів у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі. Усі 100% з продажу квитків TVORCHI спрямують на благодійність. 

В рамках свого першого туру Україною Heart of Steel гурт дав великі концерти вже в 11 містах. У кожному з них артистів чекали повні зали, велика підтримка, любов глядачів та виступи “на біс”. 

Свій тур Heart of Steel артисти присвятили усім українцям, їхній сталевій волі та серцям. На концертах TVORCHI виконують усі хіти, серед яких: “Не танцюю”, Falling, Віч-на-віч, Believe, “Мова тіла”, I Can’t Stop та нові треки. 

TVORCHI продовжують свою благодійну місію, яку започаткували під час “Євробачення” – допомагати маленьким дитячим серцям битися. Під час конкурсу артистам вдалося зібрати 12 мільйонів гривень на інкубатори для новонароджених. Усі 100% з продажу квитків на перелічені концерти гурт спрямує на цю ж мету через платформу United24. 


TVORCHI: “Ми вперше дамо великі сольні концерти у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі, і вже дуже чекаємо на наші зустрічі з вами. Наша головна ціль - бути разом сьогодні, об’єднатися, і сказати своїм виступом “дякую” кожному, кому не просто, але хто не опускає руки. Проведемо цей вечір віч-на-віч, підтримаємо один одного і малюків, які народжуються в цей буремній світ”

Перелік подій