У полоні пристрастей (Камінний господар)

20.12 - 20.12 Подiй: 1

Про події

Чому варто піти на виставу "В плену страстей (Каменный властелин)"?

1. Перенестися на 400 років назад.
2. Дізнатися, що сильніше - пристрасть або любов?
3. Провести вечір в компанії прекрасних акторів.

Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки приготував сюрприз! Цього разу це дивовижна постановка Михайла Резніковича «У полоні пристрастей (Камінний господар)», яка точно не залишить вас байдужими.

Історію легковажного, але завжди улюбленого Дон Жуана оспівали багато легендарних драматургів. Про нього розповідали Мольєр і Фріш, Пушкін і Цвєтаєва. Сьогодні ж глядач побачить постановку, створену на основі драми неперевершеної Лесі Українки. На жаль, цей дивовижний спектакль ставлять надто рідко. Унікальна постановка, талановиті актори, продумане до дрібниць оформлення - все це обіцяє найяскравіші спогади!

Спопеляюча пристрасть - це все, що потрібно в житті людини. Так вважав відомий ловелас - Дон Жуан. Він з легкістю кидав ту, у вічній любові якій присягнув ще вчора, лише-но яскраві почуття починали згасати. Але доля теж має почуття гумору. Саме вона зводить юнака з честолюбною Донною Анною. І вперше пристрасть поступається більш сильному почуттю - любові.

Красуня приймає кохання Дон Жуана, але ціна її занадто висока. Їй нічого не варто занапастити життя нелюбого чоловіка або нещасної Долорес. І ось чоловік спочиває на кладовищі, а «невтішна» вдова приміряє командорський плащ на коханця. Їй не личить задовольнятися роллю тільки дружини командора! З таким супутником вона легко стане королевою!

Але за все слід платити. І рахунок вже виставлений. Відплата гряде...

Ролі в постановці виконують: Володимир Ращук (Командор), Наталя Доля (Донна Анна), Євген Авдєєнко (Дон Жуан), Ольга Кульчицька (Долорес), Кирило Миколаїв, В'ячеслав Ніколенко (Сганарель), Олександра Ена (Донна Соль) та інші прекрасні актори росдрами.

Тривалість драми «У полоні пристрастей (Камінний господар)» - 1 година 25 хвилин. Вистава йде без антракту.

Перелік подій

У полоні пристрастей (Камінний господар)

20 грудня 2018 19:00

Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Перейти до опису
від 35 грн.