У полоні пристрастей (Камінний господар)

20.09 - 28.10 Подiй: 2
Відгуків немає
від 40 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 40 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "В плену страстей (Каменный властелин)"?

1. Перенестися на 400 років назад.
2. Дізнатися, що сильніше - пристрасть або любов?
3. Провести вечір в компанії прекрасних акторів.

Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки приготував сюрприз! Цього разу це дивовижна постановка Михайла Резніковича «У полоні пристрастей (Камінний господар)», яка точно не залишить вас байдужими.

Історію легковажного, але завжди улюбленого Дон Жуана оспівали багато легендарних драматургів. Про нього розповідали Мольєр і Фріш, Пушкін і Цвєтаєва. Сьогодні ж глядач побачить постановку, створену на основі драми неперевершеної Лесі Українки. На жаль, цей дивовижний спектакль ставлять надто рідко. Унікальна постановка, талановиті актори, продумане до дрібниць оформлення - все це обіцяє найяскравіші спогади!

Спопеляюча пристрасть - це все, що потрібно в житті людини. Так вважав відомий ловелас - Дон Жуан. Він з легкістю кидав ту, у вічній любові якій присягнув ще вчора, лише-но яскраві почуття починали згасати. Але доля теж має почуття гумору. Саме вона зводить юнака з честолюбною Донною Анною. І вперше пристрасть поступається більш сильному почуттю - любові.

Красуня приймає кохання Дон Жуана, але ціна її занадто висока. Їй нічого не варто занапастити життя нелюбого чоловіка або нещасної Долорес. І ось чоловік спочиває на кладовищі, а «невтішна» вдова приміряє командорський плащ на коханця. Їй не личить задовольнятися роллю тільки дружини командора! З таким супутником вона легко стане королевою!

Але за все слід платити. І рахунок вже виставлений. Відплата гряде...

Ролі в постановці виконують: Володимир Ращук (Командор), Наталя Доля (Донна Анна), Євген Авдєєнко (Дон Жуан), Ольга Кульчицька (Долорес), Кирило Миколаїв, В'ячеслав Ніколенко (Сганарель), Олександра Ена (Донна Соль) та інші прекрасні актори росдрами.

Тривалість драми «У полоні пристрастей (Камінний господар)» - 1 година 25 хвилин. Вистава йде без антракту.

Актори

Схожі події

Пахіта. Вальпургієва ніч 21 серпня 18:30, Ср Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 21 серпня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Брехуха 22 серпня 18:30, Чт Брехуха Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Брехуха Вже не хочу 22 серпня Брехуха Театр музкомедії Придбати ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» 22 серпня 19:00, Чт ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Одеса, Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько від 150 грн. ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Вже не хочу 22 серпня ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько Придбати