У полоні пристрастей (Камінний господар)

09.06 - 09.06 Подiй: 2
Відгуків немає
від 80 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 80 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "В плену страстей (Каменный властелин)"?

1. Перенестися на 400 років назад.
2. Дізнатися, що сильніше - пристрасть або любов?
3. Провести вечір в компанії прекрасних акторів.

Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки приготував сюрприз! Цього разу це дивовижна постановка Михайла Резніковича «У полоні пристрастей (Камінний господар)», яка точно не залишить вас байдужими.

Історію легковажного, але завжди улюбленого Дон Жуана оспівали багато легендарних драматургів. Про нього розповідали Мольєр і Фріш, Пушкін і Цвєтаєва. Сьогодні ж глядач побачить постановку, створену на основі драми неперевершеної Лесі Українки. На жаль, цей дивовижний спектакль ставлять надто рідко. Унікальна постановка, талановиті актори, продумане до дрібниць оформлення - все це обіцяє найяскравіші спогади!

Спопеляюча пристрасть - це все, що потрібно в житті людини. Так вважав відомий ловелас - Дон Жуан. Він з легкістю кидав ту, у вічній любові якій присягнув ще вчора, лише-но яскраві почуття починали згасати. Але доля теж має почуття гумору. Саме вона зводить юнака з честолюбною Донною Анною. І вперше пристрасть поступається більш сильному почуттю - любові.

Красуня приймає кохання Дон Жуана, але ціна її занадто висока. Їй нічого не варто занапастити життя нелюбого чоловіка або нещасної Долорес. І ось чоловік спочиває на кладовищі, а «невтішна» вдова приміряє командорський плащ на коханця. Їй не личить задовольнятися роллю тільки дружини командора! З таким супутником вона легко стане королевою!

Але за все слід платити. І рахунок вже виставлений. Відплата гряде...

Ролі в постановці виконують: Володимир Ращук (Командор), Наталя Доля (Донна Анна), Євген Авдєєнко (Дон Жуан), Ольга Кульчицька (Долорес), Кирило Миколаїв, В'ячеслав Ніколенко (Сганарель), Олександра Ена (Донна Соль) та інші прекрасні актори росдрами.

Тривалість драми «У полоні пристрастей (Камінний господар)» - 1 година 25 хвилин. Вистава йде без антракту.

Актори

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Кармен-сюїта 08 червня 19:00, Пн Кармен-сюїта Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 170 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 08 червня Кармен-сюїта Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Будьте як вдома 29 червня 19:00, Пн Будьте як вдома Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 1 грн. Будьте як вдома Вже не хочу 29 червня Будьте як вдома Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати