24-pay-mark Created with Sketch.

У пошуках дракона

від 100 €
Обрати подію

Спектакль «У пошуках дракона» у Запоріжжі відбудеться в Запорізькому театрі молоді.

Чому варто піти у театр на виставу «У пошуках дракона» у Запоріжжі?

  1. Видовищна постановка для юних глядачів у жанрі музичної казки.
  2. Захопливий та динамічний сюжет.
  3. Незабутні враження та яскраві спогади від перегляду.

Музична казка «У пошуках дракона» в Запоріжжі

Вистава створена за мотивами п’єси Анни Богачевої та японських народних казок.
Спектакль створили:
  • режисерка-постановниця Наталія Вощілова;
  • художниця-постановниця – членкиня Національної спілки художників України Тетяна Власенко;
  • хореографиня Катерина Кошовник;
  • автори музичного оформлення Микола Середа, Сергій Войтенко, Наталія Вощілова;
  • постановник боїв – інструктор Айкідо і Іайдо, володар Чорного пояса I дан Айкідо і Чорного пояса I дан Іайдо Денис Денисенко.
Ролі виконують: заслужені артисти України Любов Фриган, Юрій Драненко, Катерина Макоєд; артисти Ольга Петровська, Петро Желев, Віктор Латишев, Тетяна Арикова та інші.

Неймовірні пригоди хоробрих братів на сцені Театру молоді

На всіх глядачів чекає захоплива подорож до загадкової та прекрасної Японії. Там, в одному селищі, живуть двоє братів – Ітіро і Дзіро. Старший – сильний та сміливий, молодший – музикант та співак. Одного дня над їхнім селищем пролітає дракон, що символізує собою майбутні грізні події. Щоб врятувати селище і людей, хоробрі брати вирушають до Дракона. Дорогою вони зустрічають Мавпу, Кролика і Черепаху. А про все найцікавіше ви дізнаєтеся, відвідавши чудовий спектакль! Тривалість вистави – 1 година. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «У пошуках дракона» у Запоріжжі?

Замовити квитки можна онлайн на сайті Concert.ua. Подаруйте своїм дітям приємні спогади та яскраві враження.

Схожі події

Котигорошко 17 березня 12:00, нд Котигорошко Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра від 80 ₴ Котигорошко Вже не хочу 17 березня Котигорошко Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра Придбати Ой... Андерсен. Казки 03 березня 12:00, нд Ой... Андерсен. Казки Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки від 60 ₴ Ой... Андерсен. Казки Вже не хочу 03 березня Ой... Андерсен. Казки Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки Придбати 17 березня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 130 ₴ Вже не хочу 17 березня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати Лампа Аладдіна 24 березня 12:00, нд Лампа Аладдіна Київ, Київський національний академічний театр оперети від 150 ₴ Лампа Аладдіна Вже не хочу 24 березня Лампа Аладдіна Київський національний академічний театр оперети Придбати