Уявно хворий

Про події

Чому варто піти на виставу Уявно хворий?

1. Переосмислити своє ставлення до життя і смерті
2. Подивитися на помилки героїв п'єси, щоб не повторювати їх на власному досвіді
3. Насолодитися чудовою хореографією

Зустрічайте справжній подарунок від театру росдрами - яскраву, живу і надзвичайно надихаючу комедію безсмертного Жана-Батіста Мольєра «Уявний хворий».

Можливо, зараз ви здивуєтеся, але дана п'єса була написана з особливою метою - показати глядачеві, як долати страх перед... смертю. І хоча зараз первинне виховне значення «Уявно хворого» втрачено, комедія у постановці режисера А. Каца (спільно з Ольгою Гаврилюк) продовжує радувати всіх: від зовсім юних глядачів до любителів театру поважного віку.

Головній дійовій особі - мсьє арганії зовсім не до сміху. Він старий, по-своєму самотній, і страшенно нудьгує! Тому йому нічого не залишається, як проявити неабияку фантазію і вигадати собі чергову невиліковну хворобу. Тепер його життя має мету! Причому щодня свіжу, як і вигадані хвороби. А щоб авантюра не приносила збитків, непогано б віддати заміж дочку - за лікаря. І зять у домі, і безкоштовний лікар. Хоча ні, всі ці лікарі - суцільні шарлатани, а сам мсьє Арган перехворів стількома «хворобами», що цілком зійде за живу енциклопедію. Та чому б самому не зробитися іменитим лікарем? Чим закінчиться п'єса і які уроки отримають її герої? Дивіться самі! І насолоджуйтеся!

Не можна не відзначити фантастичну роботу театралів: дивовижну сценографію Тетяни Швець, чудові костюми Олени Дробної, музику Володимира Брусса і захоплюючий балет від Алли Рубіної і Світлани Приходько.

На сцені в героїв «Уявний хворий» перевтіляться: Давид Бабаєв (Арган), Ірина Новак (Буліна, друга дружина Аргана), Олена Тополь (Анжеліка, донька), Олександр Гетьманський (Беральд, брат Аргана), В'ячеслав Ніколенко (Клеант, коханий Анжеліки), Михайло Аугуст (Діафуаруса, лікар) і інші талановиті актори театру.

Тривалість вистави «Уявний хворий» - 2 години 35 хвилин. Комедія з двома антрактами.

Перелік подій