24-pay-mark Created with Sketch.

Викрадена Принцеса

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Різдвяну виставу «Викрадена Принцеса»?

1. За мотивами першого повнометражного мультфільму для українського і міжнародного прокату від анімаційної студії Animagrad
2. Музичний супровід від Open Kids та Nude Voices
3. Унікальні костюми та декорації, які відтворять на сцені казковий світ улюбленого мультфільму

Різдвяна історія по-українськи: «Викрадена Принцеса» повертається у форматі театральної вистави!

FILM.UA Group та студія «Сказки Случаются» представляють довгоочікувану виставу «Викрадена Принцеса». Руслан і Людмила, Нестор та Хом'як Вінницький, Князь Володимир та Чорномор, підкоривши великі екрани країни, продовжують розширяти кордони та опановувати нові формати. Наприкінці грудня герої улюбленого українського мультфільму даруватимуть святковий настрій вже на театральній сцені - у спеціальній новорічній виставі «Викрадена Принцеса».

Підступний чаклун Чорномор викрадає закохану принцесу за допомогою магії. Щоб врятувати Людмилу, відважний Руслан разом із своїм другом Нестором рушає у чарівний зимовий світ, де, як виявляється, Чорномор обдурив вже багатьох чарівників, навіть Санту... В новорічну ніч, рівно опівночі, злий чаклун планує принести дівчину в жертву, щоб отримати безмежну владу і вічне життя.

Постановою вистави та адаптацією анімації під театральний формат займається команда агенції «Сказки случаются». Засновниця студії Катерина Полянська є продюсером та режисером театральної постановки. Разом з нею режисером виступає Євген Бушмакін - викладач акторської майстерності та виконавець головної ролі в фільмі «Герой мого часу». Хореографом-постановником став Андрій Сидорко, головний педагог та хореограф студії творчого розвитку дітей Open Art Studio, режисер та хореограф проектів «Арена Львів 2012», шоу Open Kids.

До акторського складу постановки ввійшли молоді, але талановиті професійні кіно- та театральні актори: Олександра Дудовська (Міла), Лев Долубєков (Руслан), Сергій Волосовець (Фін), Микола Головчак (Чорномор), Олег Шевцов (Хом’як та Князь Володимир), Олександр Ценер (Нестор), Роман Соболевський (Фарлаф).

У музичному оформленні, окрім оригінального саундтреку, будуть і композиції молодого, але вже знаного українськими слухачами музичного дуету, фіналісту шоу «Голос Країни» Nude Voices. Пісню «Сонце», яка прозвучить у фіналі вистави, виконає одна з найпопулярніших поп-груп України Open Kids.

Спеціально для театральної екранізації були розроблені унікальні костюми героїв та декорації вистави, які допоможуть відтворювати на сцені казковий світ улюбленого мультфільму.

Вистава буде цікава для сімейного перегляду, проте основна глядацька аудиторія - діти віком від 5 до 12 років.

Перелік подій