24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Неймовірно смішне підпілля розростається і пускає коріння у різних куточках країни. І чим більше крутих шоу готують резиденти Підпільного Стендапу, тим масштабнішими стають майданчики для зустрічей коміків із їхніми відданими шанувальниками.

Цього разу на сцені зберуться кращі учасники Underground Standup і нароблять чудес у вашій свідомості. Не пропустіть: спеціальна програма, нові номери і море позитиву!

Серед крутих учасників шоу - Настя Дерська, Свят Загайкевич, Андрій Щегель і ще багато яскравих гумористів.

І якщо ви - серед тих, кому «не в лом» піднятися суботнім, недільним або ще якимось вечором і прийти до призначеного клубу в призначений час, то ви і є ті самі «посвячені». І тільки для вас відкриються всі таємниці світу сміху, всі секретні техніки гумору і ще багато чого ульотного і незабутнього. Але обов'язково - неймовірно смішного!

У Підпільному Стендапі, мабуть, більше питань, ніж відповідей. Ніхто точно не знає, звідки взялися ці хлопці, хто вони і де проведуть наступний концерт. Але вам точно можуть здатися знайомими їх особистості. Згадали? Бачили їх у клубі, в комедійному шоу або просто на вулиці? Тільки нікому не кажіть. Пам'ятайте: все дуже таємно!

Перелік подій