Вакханки

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу «Вакханки»?

1. Сучасний театр 18+
2. Несподіване дійство
3. Жива музика

О смертний! Якщо небо ти знехтував,
Поглянувши на цю смерть, у богів увіруй!
Евріпід «Вакханки»

Новий проект театрального простору ТЕО - драматично-хореографічно-музично-медіа-візуальний спектакль-перформанс «Вакханки».

В основі вистави лежить одна з основних давньогрецьких трагедій Евріпіда, написана 2424 роки тому. Трагедія розробляє міф про Діоніса, бога виноробства і продуктивних сил природи. Цей молодий бог приїжджає на свою батьківщину в Фіви, щоб встановити свій культ, але зустрічає опір з боку царя Пенфея, який вважає новий культ аморальним.

Зіштовхуючись із метаморфозами і звіриними інстинктами, що знаходяться в кожному з нас, вивертаючи людей навиворіт, Діоніс веде своїх героїв по нескінченному шляху пізнання себе істинного через екстаз.

Дія перенесена в сучасні реалії, основні події вистави відбуваються в сучасній релігійній секті і андеграундному нічному клубі «DIONYS! SOS!». Сценографія, що перетворює весь простір театру в нічний клуб з чинним для глядачів баром і танцполом, сучасна хореографія, еклектика актуальних музичних напрямків (TECHNO, IDM, AMBIENT, LIVE ELECTRO ACOUSTIСS) і шаманських ритуалів різних народів світу, виконуваних наживо, а також актуальні питання, поставлені в древньому тексті - все це покликане включити уяву глядача для входу в містерію і співвіднесення його особистого досвіду з ідеєю твору.

Режисер - Дмитро Костюминський
Композитор - Олексій Ретинський
Музичний директор - Ігор Завгородній
Жива музика - Сергій Головін, Ігор Завгородній, Євген Баль
Продюсер - Юлія Юн

Діоніс (Бог) - Андрій Утєнков, Дмитро Ярошенко
Пенфей (син Агавою, пастор) - Іван Макаренко, Євген Баль
Агава (мати Пенфея, настоятелька) - Надія Марченко
Теодора (друга мати Пенфея, помічниця настоятельки) - Аліса Янг
Хор / Вакханки (сестри / дружини громади) - Єрофєя - Лілія Антоніссен; Любов - Марина Разоренова; Інга - Галя Мігутська; Фріна - Таня Дедю; Грета - Катерина Гомбковська; Персефона - Даша Леві; Ясна - Наталя Байбарза; Мері - Ірина Желяєва
Тіресій (Фавн, Бармен) - Євген Баль

Перелік подій