Валерій Меладзе

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Валерія Меладзе?

1. Один із останніх романтиків нашої сцени повертається до України!
2. Кожна пісня співака – це невелике оповідання про людські взаємини.
3. Прізвище Меладзе вже давно та міцно асоціюється з музикою, це вже свого роду бренд.

Вперше за довгий час у Києві – Валерій Меладзе з новою програмою «Свободный полет»!

Талановитий, витончений, унікальний – саме такими епітетами нагороджують шанувальники співака. За трепетний і душевний стиль виконання Валерія Меладзе нерідко називають «останнім романтиком». До речі, саме таку назву носив один з його альбомів.

У Валерія Меладзе неповторний стиль і, звичайно ж, приголомшливі вокальні дані, які завжди заворожують шанувальників. За свій творчий шлях, який триває вже більше чверті століття, співак дав кілька тисяч концертів. Його композиції підкорювали найавторитетніші хіт-паради.

Із самого початку музичної кар'єри Валерія Меладзе автором майже всіх його пісень є старший брат співака – Костянтин Меладзе. «Сэра», «Красиво», «Я не могу без тебя», «Салют, Вера!», «Небеса», «Любовь и млечный путь» – ось далеко не повний перелік хітів, які подарував нам творчий тандем. Величезна кількість музичних премій і нагород – яскраве свідчення успішності й народної любові. Брати Меладзе стали справжнім брендом, що асоціюється з якісним вокалом, красивими аранжуваннями та наповненими глибоким змістом композиціями.

Репертуар Валерія Меладзе надихає людей щирими емоціями, що торкаються найпотаємніших глибин душі. Його стиль завжди бездоганний, як у плані виконавського таланту, так і зовнішнього вигляду. Переконатися в цьому зможе кожен, відвідавши концерт «останнього романтика».

Перелік подій