Вечір боїв MMA

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на вечір боїв MMA?

1. Стати свідком яскравих поєдинків бійців з усієї України
2. Спробувати смачну авторську кухню та отримати дегустаційний набір сидру в подарунок
3. Провести вечір споглядаючи різноманітні напрямки і техніки єдиноборств

Вечір боїв ММА у клубі "Реконкіста", вже в цю п'ятницю.

На карті столиці з'явилася нова точка тяжіння всіх любителів смачного "Хліба" і яскравих Видовищ - це клуб "Реконкіста", де можна не тільки відмінно поїсти, а й стати свідком яскравих поєдинків молодих бійців з усієї України.

На другому поверсі Reconquista обладнаний Октагон для проведення боїв ММА. ММА є змішаними бойовими мистецтвами і поєднує в собі різноманітні напрямки і техніки єдиноборств. Це повно-контактна боротьба, яку бійці можуть вести як в стійці (клінчі), так і на підлозі (в партері).

Крім незабутнього видовища Вас чекає смачна авторська кухня, а тим хто прийде вперше - дегустаційний набір сидру в подарунок.

Club-сидрерія Reconquista, розташований в самому серці столиці України, був названий на честь важливого історичного процесу, що відбувався в середньовічній Іспанії. Реконкіста або ж «Відвоювання» знаменувало успішне протистояння європейського лицарства східному навалі, прагнув окупувати іспанське держава. Зараз же український бренд Reconquista покликаний відстоювати майбутнє і завойовувати Європу.

Завжди раді бачити вас в Reconquista Club!


Перелік подій