Вечір класичної музики

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вечір і класика - це поєднання саме по собі чарівне, воно вабить і неймовірно гармонійне. Marco Concert, піклуючись про ваші музичні вподобаннях, запрошує на зустрічі в прекрасному форматі Вечорів класичної музики.

Різноманітні події Marco Concert - це завжди професійний підхід організаторів, неординарні формати заходів та кращі представники українського мистецтва. І Вечори класичної музики - яскраве тому підтвердження.

У рамках таких зустрічей звучать твори сучасних композиторів, а також класиків, імена яких живуть у віках. Це Штраус, П'яццола, Бах, Шостакович, Шнітке, Моцарт, Чайковський та багато інших. Виконавці музичних шедеврів - це відомі колективи. Серед них - віртуози Національного камерного оркестру «Київські Солісти». Це справжні майстри, слава про яких давно розійшлася по всій Європі.

І всі події в Києві за участі приголомшливих музикантів - справжнє свято для поціновувачів. Вечір класичної музики перевертає ваші стандартні уявлення про цей жанр. Концерт перетворюється на щось більше, ніж просто виконання знаменитих творів. Музика розширює межі пізнання, знайомить із канонами і новинками, збагачує внутрішній світ.

Отримуйте натхнення і позитивні емоції на концертах класичної музики! Вибрати зручну дату та час допоможе актуальна афіша. Купити квитки на концерти, які зацікавили, зручно на нашому сайті.

Перелік подій