24-pay-mark Created with Sketch.

Вечірка по-київськи

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Вечірку по-київськи"?

1. Вечірка абсолютно незвичайного формату, таку подію не можна пропустити
2. Герої вечірки, яких потрібно побачити і познайомитися з ними. Таких ви більше ніде не знайдете
3. Кітч, іронія і серпантин.

Ми побудуємо сцену з маршрутки «Богдан», як на постамент поставили на неї діджеїв: Тимана і Тетеева. Вони поставлять свої платівки соулу і фанку, поки сусіди не прикриють вечірку і не розлучать нас.

Атракціони і аукціони. Завжди мріяв поставити свій ларьок, але тобі не дозволяє совість? Ми дамо тобі таку можливість. На аукціоні «Постав ларьок» ти можеш виграти таку можливість. Ми дамо тобі інструменти, матеріал і за п'ять хвилин ти побудуєш свій перший ларьок так само просто, як стіл з «Ікєї».

Київ - вічне будівництво, а символ цього вічного будівництва - зелений паркан. Зелений паркан всюди і від нього не сховатися. А якщо у тебе є жовто-синій паркан? По-перше - це красиво! А по-друге - вічне будівництво перетворюється у щось патріотичне і затишне. Допоможи зеленому забору стати патріотом, візьми участь у атракціоні і пофарбуй свій паркан в жовтий і синій.

Коли сумна дівчина сидить за барною стійкою - це сумно, а якщо вона при цьому ще й Котлета по-київськи? Почастуй Котлету по-киевски коктейлем і не дай їй так сильно сумувати.

Їжа та напої. Давно не їв ту їжу, яку їдять туристи в Києві? Ми будемо годувати вас київською їжею і наливати коктейлі, присвячені улюбленому місту. Як це - випити «поділ», насолодитися «золотими воротами» або виїхати з допомогою «метро на трою». Вам зустрінуться і інші київські символи: водії, які паркуються «як треба», тобто як їм треба.

Перелік подій