24-pay-mark Created with Sketch.

Вечір балету

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Вечір балету в Одесі! 15, 16 та 17 липня в Одеському театрі опери і балету відбудеться концерт Зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете».

Чому варто піти на Вечір балету в Одесі?

  1. Прекрасне поєднання досвіду і таланту у виступі знаменитого ансамблю.
  2. Довершені номери із зразків класичного і сучасного танцю.
  3. Вишуканий відпочинок в атмосфері високого мистецтва.

Вечір балету від Ансамблю «Фуете» в Одесі

15, 16 та 17 липня в Одеському оперному театрі – Вечір балету! Зірки події – учасники Зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете». Під керівництвом хореографині Марини Козяр колектив успішно відроджує перлини балетної класики та ставить сучасні твори. У виставі візьмуть участь солісти й учні ансамблю.

Ви можете замовити квитки онлайн.

Розкішна програма із номерів сучасного і класичного балету на сцені Одеської опери

У репертуарі ансамблю «Фуете» такі спектаклі як «Спляча красуня», «Народження балерини» та інші прекрасні роботи. Для вишуканої одеської публіки титулований колектив підготував програму з двох частин.

У I частині глядачі побачать балетні фрагменти з таких шедеврів як «Жизель», «Дон Кіхот». Публіку приємно вразить пристрасна «Тарантела», а також виступи дуету «Весняні голоси» й тріо «Океан і Перлини».

У II частині ви побачите білий акт з балету «Лебедине озеро». Справжній класичний шедевр у неперевершеній презентації! Майстерне виконання ролей прекрасної Одетти, принца Зігфріда і злого генія Ротбарта нікого не залишить байдужим.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на Вечір балету в Одесі?

Просто і зручно придбати квитки на Вечір балету в Одесі пропонує Concert.ua.

Перелік подій