24-pay-mark Created with Sketch.

Вечір гумору та поезії Бориса Барського

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Актор як плодово-ягідне дерево йому дуже важливо ділитися своїми плодами. Інакше він, як дерево – дичить. І ось - накопичилося, дозріло, є чим поділитися, про що розповісти. А потім, адже це чудово провести вечір у колі друзів, так-так, саме друзів! І я все роблю для того, щоб ми, я та глядачі, поринули, розчинилися в цій теплій, душевній атмосфері.

Отже, вечір гумору збудовано у формі діалогу з друзями. Причому, за словами Бориса, у цій програмі він демонструє весь свій творчий діапазон: поезія та пантоміма, притчі та забавні історії, пісні. А крім того фрагменти зі спектаклів, загадки і, звичайно ж – фокуси.

Головний вусач комік трупи «Маскі-Шоу» для Бориса Барського — титул не менш почесний за звання народного артиста України. Зірка найзнаменитішого одеського колективу та безлічі телевізійних проектів — сам по собі видатний артист та неймовірно креативна особистість. Він і драматург, і режисер, і літератор... який поет! Загалом, вечір у дружній компанії з людиною, яка має таку кількість різноманітних талантів, точно не буде нудною! Шкода, що як соло-виконавець він виходить на сцену рідко, але тим цінніший такий його виступ. Багаторічну успішну роботу в колективі «Маски» актор поєднує з режисерською та письменницькою діяльністю. Борис Барський видав 7 збірок своїх творів, найкращі з яких він представить цього вечора.

Перелік подій