24-pay-mark Created with Sketch.

Вечори на хуторі поблизу Диканьки

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

До вашої уваги театральна вистава корпоративного театру FerroTale у виконанні працівників та працівниць гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Ferrexpo – сценічна постановка за мотивами Миколи Гоголя "Вечори на хуторі поблизу Диканьки”

ПРО ЩО ВИСТАВА?

Саме ніч перед Різдвом – магічний період, коли здійснюються навіть найбільш неочікувані дива. У центрі сюжету, як завжди, непереборна сила кохання коваля Вакули до Оксани, доньки козака Чуба, яка вимагає від коваля підтвердження його почуттів у вигляді неочікуваного подарунку. Спершу хлопець і не вірить, що може добитися взаємності, але кмітлива вдача, небайдужі односельчани й навіть сам чорт готові йому допомагати в цій непростій справі…

Унікальна вистава є результатом неймовірної колаборації й тісної співпраці бізнесу з професійними театралами Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя.

ЧОМУ ЇЇ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

Ролі в художній постановці виконують звичайні співробітники та співробітниці з різних структурних підрозділів гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Ferrexpo: сепараторниці, слюсарі, водії, фахівці та керівники, які до цього не мали досвіду виступу на великій сцені. Репетиції, що тривали всього кілька місяців, були недаремні - глядач обов’язково отримає незабутні враження від перегляду постановки.

Квитки на премʼєру вистави вже бронюють, тож поспішіть. Кошти, виручені за продаж квитків, будуть спрямовані на благодійність.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ "ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ ПОБЛИЗУ ДИКАНЬКИ" У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ?

Замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua. Бронюйте найкращі місця у залі заздалегідь.