Ведмідь.UA (КХАТ)

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава «Ведмідь.ua» в Києві! Класичний художній альтернативний театр презентує сучасне прочитання «Ведмедя» Антона Чехова.

Чому варто піти на спектакль «Ведмідь.ua» в Києві?

1. Оригінальний режисерський підхід до чеховської класики.
2. Іскрометна комедія для прекрасного настрою.
3. Неймовірна гра акторів знайде відгук у кожному серці.

Вистава «Ведмідь.ua» в Києві

Класичний художній альтернативний театр запрошує на нову постановку «Ведмідь.ua» за знаменитою п'єсою Антона Чехова. Вистава-жарт – втілення сміливої фантазії на тему класики. Не пропустіть!

Нове прочитання шедевру класики в спектаклі «Ведмідь.ua»

Над постановкою працював чудовий режисерський тандем – Катаріна Сінчілло та Віктор Кошель. У результаті, як завжди, вийшла справжня театральна сенсація, якої не чекав ніхто. «Ведмідь.ua» – це постановка, здатна викликати позитивні емоції та щирі посмішки навіть у скептиків. Вистава доводить: не існує людей, яких було б неможливо розсмішити.

Сюжет розгортається навколо рішення Олени Попової покинути цей світ услід за померлим чоловіком. Але є вагомий фактор, що стримує: в еротичних снах Олені постійно являється незнайомий чоловік. І ось – невідомий спокусник постає перед нашою героїнею. Що ж тепер робити?

Вистава тонко малює таку незвичайну та чуттєву слов'янську натуру. Постановка розкриває всю парадоксальність спільного існування жіночого та чоловічого світу. Чехов недаремно визначив жанр твору як «жарт». Чи не жартом Творця було розділити людей на жінок і чоловіків?

Режисери – Катаріна Сінчілло, Віктор Кошель.
Ролі виконують: Тетяна Лозина, Ангеліна Грищенко, Володимир Вовк.

Де купити квитки на виставу «Ведмідь.ua» в Києві?

Вибрати зручні місця та замовити квитки на виставу «Ведмідь.ua» (КХАТ) в Києві можна на сайті Concert.ua.

Перелік подій