Великий Новорічний концерт

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Великий Новорічний концерт у Києві! З 28 до 31 грудня на сцені Кірхи святої Катерини та «Будинку актора».

Чому варто піти на Великий новорічний концерт?

1. Насолодитися душевним виконанням музичних творів Національним камерним ансамблем «Київські солісти».
2. Відчути атмосферу свята в неперевершених історичних спорудах з прекрасною акустикою – «Будинок актора» в Києві та Кірха Святої Катерини.
3. Зарядитися грайливим новорічним настроєм, налаштуватися на чарівні свята!

Мабуть, єдиний камерний ансамбль України

Виступи Національного камерного ансамблю «Київські солісти» незмінно супроводжуються ажіотажами. Талановиті музиканти завоювали прихильність аудиторії не лише на батьківщині. Вони підкорили такі відомі сцени як: Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, «Коміше Опер» у Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, «Flagey» у Бельгіії, «РадіоКультурхауз» і концертний зал замку Ліхтенштейн у Відні, «Еспланада» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо» в Японії.

Також «Київські солісти» співпрацювали з відомими музикантами в різних жанрах. Серед них: Джон Лорд (гурт «Deep Purple»), Ніно Катамадзе, Борис Грєбєнщіков, Тіна Кароль, гурт «Океан Ельзи» та багато інших.

Чарівна атмосфера в чарівному місці

Концерти відбудуться в історичному центрі Києва – Кірха Святої Катерини та «Будинок Актора».

Кірха Святої Катерини розташована поблизу «Будинка з химерами» та вирізняється чудовою акустикою, як і належить церковним спорудам. А в «Будинку Актора» музичні та літературні події проводяться регулярно. Саме тому, правильне розташування сцени та зручні сидіння гарантують приємні враження.

У вечір концерту ансамбль «Київські солісти» продемонструє віртуозне та чуттєве виконання творів Бетговена та Моцарта. Окрім винахідливих транскрипцій старих творів колектив також виконає сучасні композиції.

Після такого концерту ви матимете прекрасний настрій ще й після новорічних свят.

Перелік подій