Вічно живі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Вічно живі"?

1. Побачити сильну і глибоку драму.
2. У постановці укладена саме життя, а не гасла війни.
3. Насолодитися харизмою артистів.

Автор п'єси, за якою поставлено спектакль, - Віктор Розов. На основі твору був написаний сценарій кінокартини "Летять журавлі". Сам сюжет Розов придумав в 1943 році, коли у нього була відпустка через поранення. Тепер ви можете побачити її на сцені Театру на Подолі.

Постановка про найпрекрасніше почуття світі - про любов. Правда, вона трапилася не вчасно. Військові часи з усіма його страхами, труднощами, переживаннями не особливо підходять для такого піднесеного почуття. Вибір між ніжними позивами серця і доблестю, між батьківщиною і коханої - це те, що ніколи не буде простим.

Але все поняття, будь то честь, борг або хоробрість, фарбуються в один колір в ту мить, коли починається війна. Тоді все маски, ролі, облуди відпадають. І кожна людина стає тим, хто він і є насправді. Адже якщо задуматися: шахраї, труси, падлюки, гульвіси в мирний час вдало будують з себе чесних і добропорядних людей.

Вистава тільки на перший погляд є розповіддю про дівчину, улюблений якої відправляється на фронт. Однак якщо серйозніше замислитися, то перед глядачами постане історія загальнолюдського масштабу.

Ця постановка стане цікавим досвідом. Ви неодмінно повинні побачити цю драму!

Перелік подій