Віднеси мене, серце

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

«Віднеси мене, серце» - фентезі від театру, за мотивами творів А. Чехова, О. Пушкіна, В. Шекспіра, П. Меріме, Е. Радзинського.

Зустріч Вакха з Мельпоменою відбулася ... Вночі на спорожнілій сцені театру зустрічаються двоє: маститий актор і актриса. Вона мріє про акторство, а він давно вже втомився кривлятися на догоду публіці. Здавалося б, проста історія ?! Ось тільки в цю ніч в порожньому театрі він дає їй імпровізований майстер-клас акторської майстерності: вони сперечаються, сумують, жартують один над одним, розігрують різні ролі. Грають в Театр. У той самий великий театр, який вабить її і якому він присвятив своє життя.

З пристрасті до гри народжується вічна історія про любов, яка не має іншого пояснення, окрім всепоглинаючої пристрасті між чоловіком, який готовий пожертвувати всім заради Жінки, і фатальною жінкою, народженої спокушати Чоловіків ... І вплинути на ці події вже неможливо! Це пристрасна, красива, вся в червоному кольорі історія кохання. Грамотно продумані сюжетні інтриги і міжособистісні хитросплетіння. Вистава наповнена світлим гумором, любов'ю до театру, розігрується на одному диханні і захоплює з головою!

Режисер-постановник: Ігор Крикунов, народний артист України

Виконавці: Ігор Крикунов, Марина Кравчук

Тривалість вистави - 1 година 30 хвилин, без антракту.


Перелік подій