24-pay-mark Created with Sketch.

Викрадач Різдва

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Нова резиденція «Викрадача Різдва» - Центр культури та мистецтв НАУ запрошує всіх дітей та дорослих поринути у казкову різдвяну атмосферу з 26 грудня по 30 грудня 2018 року.

Шоу-вистава «Викрадач Різдва» — надзвичайно цікава і захоплююча казка для всієї родини. Унікальні хореографічні та акробатичні номери, видовищна декорація, неймовірні костюми, найсучасніше шоу від найкращих у свої справі – відомого режисера-хореографа Олександра Лещенко та Театру танцю «Форсайт»!

Шкідливий лиходій вирішив зіпсувати всім свято, він готовий на все, аби святкування Різдва не сталося. Ідея викрасти найважливіше свято року здається йому грандіозною! Чи вдасться здійснити задумане? Ви зможете не тільки дізнатися про це, а й спробувати перешкодити злодію під час спектаклю! Адже він ще не знає, що найміцнішою зброєю проти будь-якого зла є людська любов, міцна дружба та віра у дива. Порятунок Новорічного свята додасть Вашим дітям почуття особистої значимості і причетності до важливої справи!

Ідея -- Ліна Верес
Режисер-хореограф -- Олександр Лещенко
Трупа -- артисти Театру Танцю "Форсайт"

Запрошуємо поринути в світ незабутніх емоцій, що безперечно запам'ятаються і стануть найкращим різдвяним подарунком для Вас і Ваших дітей!

Перелік подій