Викрадення Ялинки в Рокфеллер Центрі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Новорічна казка «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі» в Києві. В Палаці Спорту в Києві відбудеться головне дитяче свято країни «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі».

Чому варто піти на новорічне шоу «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі»?

1. Святкове шоу додасть очікуванню Нового року казкових чар.
2. Улюблені герої дорослих і дітей запросять у дивовижний світ пригод.
3. Яскрава програма – чудова нагода приємно провести час усією родиною.

Новорічна казка «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі» в Києві

Запрошуємо вас до Палацу Спорту всією родиною відвідати головне дитяче свято країни та побачити суперсучасне шоу «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі».

Хіба можна уявити собі справжній Новий рік без святкової програми – веселих пісень, неймовірних пригод, улюблених мультяшних героїв та неймовірних спецефектів? Авжеж ні! Тож не втрачайте нагоди й просто зараз замовляйте квитки на велике шоу. І обов’язково приходьте всією сім’єю: спільно пережиті моменти, що дарують щастя й радість, не забуваються ніколи.

Герої улюблених мультфільмів та захопливий сюжет: неможливо пропустити

Історія, в котру ви поринете, спочатку здаватиметься дивною. Адже з головної сцени України зникне… американська ялинка! Але ж це – Новий рік. І в таке свято може трапитися що завгодно.

Маленькі глядачі будуть раді впізнати персонажів відомих мультфільмів «Корпорація монстрів» та «Історія іграшок». На гостей програми чекатиме зустріч і з іншими веселими героями, які зберуться в нью-йоркському Рокфеллер центрі, щоб розкрити секрет зникнення ялинки.

Сучасне лазерне шоу, ефектні костюми й розкішні декорації, а також таємниче викрадення ялинки – все це чекає на вас у Палаці Спорту.

Де купити квитки на новорічне шоу «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі» в Києві?

Замовити квитки на шоу «Викрадення ялинки в Рокфеллер центрі» в Палаці Спорту в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Обирайте електронні квитки або квитки з доставкою.

Перелік подій