24-pay-mark Created with Sketch.

VIVA LA MAMMA. Нехай живе мама!

-
Відгуків немає
від 1.6 €
120 хв.
від 1.6 €
Обрати подію
Оперний спектакль «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад» у Києві відбудеться у Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва.

Чому варто піти у театр на виставу «VIVA LA MAMMA. Нехай живе мама!» у Києві?

  1. Українська прем’єра неперевершеної опери-буфи.
  2. Динамічний сюжет та колоритні персонажі.
  3. Букет яскравих емоцій та незабутніх вражень для глядача.

Оперний спектакль «VIVA LA MAMMA. Нехай живе мама!» у Києві

Блискучу комічну оперу геніального італійця Гаетано Доніцетті на лібрето Доменіко Джілардоні та Гаетано Доніцетті представляє колектив Київської опери. Переклад з італійської виконала Ксенія Кваша. Адаптація та художній переклад Дмитра Тодорюка.

Максимальне розкриття вокального та акторського таланту на сцені Київської опери

Прем’єрна постановка опери на українській сцені – яскрава подія для кожного поціновувача мистецтва театру. Вистава розкриває глядачеві усі найнепередбачуваніші повороти у сосунках композитора і поета, акторів та режисерів. VIVA LA MAMMA – це унікальна можливість зазирнути за лаштунки сценічного життя. Саме тому виставу називають «театром в театрі». Бурхливий сюжет розгортається навколо різних учасників постановочного процесу. Але врешті центром театрального всесвіту стає та сама мама Агата, чия донька Луїджія обов’язково має отримати провідну роль! Та тут на горизонті з’являється оперна примадонна і конфлікт набуває ще більшого розмаху та гротескності. Партію мами виконує чоловічий голос бас-баритон, що дозволяє розкрити образ Агати якнайефектніше. Тривалість вистави – 2 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «VIVA LA MAMMA. Нехай живе мама!» у Києві?

Замовити квитки ви можете просто зараз за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.