24-pay-mark Created with Sketch.

Вівальді. Пори року. Classic Energy orchestra

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Кращий симфонічний оркестр Білорусі «Classic Energy» в камерному складі виконає безсмертний шедевр світової класики - «Пори року» венеціанського композитора Антоніо Вівальді. Це один з найзнаменитіших і впливових творів в музичній історії, яке напевно добре знайоме не тільки шанувальникам класичної музики. Фрагменти «Пір року» не раз використовувалися в відомих операх і балетних постановках, звучали у фільмах і на спортивних змаганнях, служили джерелом натхнення для сучасних композиторів.

Музичний пам'ятник епохи пізнього бароко об'єднує в собі чотири концерти для струнного оркестру і соло скрипки. Всі ці концерти присвячені не тільки порам року, але також періодам людського життя (дитинству, юності, зрілості і старості) і чотирьом регіонам Італії - Венеції, Неаполю, Риму і Болоньї. І це далеко не все підтексти і паралелі, які можна знайти у «Порах року» - з кожним новим виконанням слухачеві відкриваються і нові сенси.

Легендарна серія симфоній, написана майже 300 років тому, не розмінялася і адаптувалася багатьма музикантами: існує навіть метал-версія за участю сотні рок-артистів з усього світу.

Оркестр «Classic Energy» представить традиційне виконання концертів за участю білоруської оркестрової еліти, лауреатів та учасників престижних міжнародних конкурсів.

Солістами оркестру виступлять:

  • наймолодший скрипаль сучасних оркестрів Білорусі, переможець телевізійного конкурсу «Талент краiни», лауреат міжнародних конкурсів і володар спеціальних премій Республіки Білорусь - Никон Мозоль;
  • лауреат міжнародних конкурсів, володар спеціальних премій Республіки Білорусь, соліст Московського «Вівальді-оркестра» та учасник оркестру Юрія Башмета - Катерина Міщанчук;

Диригент - Юрій Караваєв.

Перелік подій