24-pay-mark Created with Sketch.

Vivat Opera. Повнокупольне музичне шоу 360°

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpace презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ VIVAT OPERA з програмою «Love is in the air », створене спільно з солістами проєкту Inspiration Classic.

На наш погляд, останній місяць зими пробуджує найкращі та найтепліші емоції! Кохання витає в повітрі і серця повняться любов'ю! А найглибше мовою кохання промовляє опера, тим паче в романтичному обрамленні зоряного куполу.

«Love is in the air» – програма, в якій зібрано найскравіші оперні шедеври, створені в різні періоди, але поєднані єдиною темою, яка завжди залишається на часі.
Програму «Love is in the air» буде представлено проєктом професійних класичних музикантіа Inspiration Classic. Сьомий концертний сезон артисти проєкту створюють концерти – натхнення і закохують глядачів в класичну музику!

Учасники: :
  • Катерина Болкуневич (сопрано, авторка проєкту)
  • Ольга Братик ( сопрано)
  • Наталія Мамедьярова ( фортепіано)
  • Ольга Мільграндт ( віолончель)
Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Перелік подій