24-pay-mark Created with Sketch.

Казковий мюзикл "Вкрадений час"

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію
Музичний спектакль «Казковий мюзикл «Вкрадений час» у Львові відбудеться з 5 грудня по 6 грудня 2023 року в Event Hall на !FESTrepublic.

Чому варто піти у театр на виставу «Казковий мюзикл «Вкрадений час» у Львові?

  1. Чарівний мюзикл – найприємніший подарунок для дітей.
  2. Зустріч з казковими персонажами, про яку всі мріють.
  3. Цікаве дозвілля в атмосфері світла та добра.

Казковий мюзикл «Вкрадений час» у Львові

«Вкрадений час» – неймовірний подарунок для всієї родини до Свята Миколая! Казковий мюзикл запалить вогники радості й щастя у дитячих очах, а дорослим вкотре нагадає: дива стаються, треба лише вірити…

Неймовірні пригоди і відкриття у мюзиклі «Вкрадений час»

Чудова вистава занурить глядачів у світ зимових чудес. Просто на ваших очах відбуватимуться приготування до найприємнішого свята року, коли всі дітки на землі отримують подаруночки від головного чарівника. Перед вами – майстерня самого Святого Миколая, який разом з ельфами-помічниками планує важливу подорож. Мільйони дітей вже готуються знайти омріяний подарунок під подушкою або ялинкою. Але раптово свято опиняється під загрозою: через прикру помилку ельф-бешкетун залишився без гостинця. Тому ображений помічник вкрав чарівний хронометр часу, без якого не заведеться мотор ретромобіля Святого Миколая. Але навіть у такій складній ситуації добро та дружба переможуть. Миколаю допоможуть хлопчик Лев та добра ельфиня Кеті. На них чекатимуть карколомні пригоди, та врешті друзі подолають всі перепони та врятують свято. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Казковий мюзикл «Вкрадений час» у Львові?

Поспішайте замовити квитки вже сьогодні, на сайті Concert.ua.