24-pay-mark Created with Sketch.

Войцек

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на метадраму "Войцек"?

1. Долучитися до визнаної класики.
2. Побачити несподіване рішення знаменитої п'єси.
3. Зі смаком завершити театральний сезон.

"Войцек" - це нескінчений твір німецького письменника Георга Бюхнера. Незважаючи на те, що воно була дописано через ранню смерть автора (в 23 роки), п'єсу зібрали за фрагментами і видали майже через півстоліття.

"Войцек" пережив безліч перевидань, був десятки разів поставлений на театральних підмостках і тричі екранізований. Вважається, що це перша "міщанська трагедія" в європейській літературі. Дія сюжету відбувається "на дні", а головний герой - типовий "маленька людина".

В основі твору - реально відбулася історія Йоганна Крістіана Войцека, який був страчений в 1824 році в Лейпцигу. Причина - вбивство на грунті ревнощів своєї співмешканки. Але переробляючи документальний матеріал, письменник намагався розібратися з дійсними причинами такого вчинку. Георг Бюхнер приходить до висновку, що зрада - лише поверхневий мотив.

Насправді головного героя просто зживає вороже середовище. Так що злочин стає результатом розпаду особистості, яку постійно піддавали насильству. Академічний музично-драматичний театр пропонує свою інтерпретацію знаменитої п'єси. Метадрама "Войцек" - це свіже пластичних-музичне прочитання відомого сюжету. Чекаємо вас 15 липня, щоб разом завершити театральний сезон!

Перелік подій