24-pay-mark Created with Sketch.

Вояджер: Подорож в нескінченність. Земля з МКС

29.11 - 03.12 Подiй: 5
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 250 грн.
50 хв.
від 250 грн.
Обрати подію

Вояджер: Нескінченна Подорож

Шоу розповідає захоплюючу історію про найбільш знаменну космічну місію в історії людства. 1977 року було запущено два космічних апарати для дослідження найвіддаленіших планет Сонячної системи: Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна та їхніх супутників.

Ці космічні апарати збагатили нас знаннями про далекі світи. Тепер, через чотири десятиріччя, вони досліджують міжзоряний простір.

Як дві пляшки, запущені в космічний океан, ці два зонди несуть із собою міжзоряне послання — Золотий Диск із записами, адресованими позаземним цивілізаціям.

Подивимось на планети-гіганти очима космічних апаратів «Вояджер» та повторимо їхню подорож у цьому новому повнокупольному фільмі для планетаріїв.

  • Рік: 2018
  • Тривалість: 27 хв.
  • Вік: 9+
  • Виробництво: Україна

Земля з МКС

Гігантський об’єкт у космосі — Міжнародну космічну станцію — скорочено називають «МКС». Цей створений людиною штучний острів облітає планету за 90 хвилин. Там позмінно працюють шестеро космонавтів, які проводять експерименти, дослідження та спостереження за Землею і космосом загалом. Зміна триває півроку. На МКС не надто багато ілюмінаторів. Але тут є місце, звідки відкривається чудовий вид: «Купол» із сімома віконцями. Через віконця Купола завжди можна побачити Землю, і саме тут астронавти насолоджуються неймовірними краєвидами. Погляньмо, який вигляд звідси має наша Земля. З висоти чотирьохсот кілометрів над поверхнею Землі.

  • Тривалість: 16 хв.
  • Рекомендований вік: 6+
  • Країна-виробник: Японія
  • Рік виробництва: 2017

Схожі події

У пошуках нової Землі. Подорож сузір’ями 01 грудня 13:00, пт У пошуках нової Землі. Подорож сузір’ями Київ, Київський планетарій від 200 грн. У пошуках нової Землі. Подорож сузір’ями Вже не хочу 01 грудня У пошуках нової Землі. Подорож сузір’ями Київський планетарій Придбати Одного разу за Великого Вибуху. Бачення 01 грудня 18:00, пт Одного разу за Великого Вибуху. Бачення Київ, Київський планетарій від 250 грн. Одного разу за Великого Вибуху. Бачення Вже не хочу 01 грудня Одного разу за Великого Вибуху. Бачення Київський планетарій Придбати Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс 03 грудня 11:00, нд Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс Київ, Київський планетарій від 200 грн. Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс Вже не хочу 03 грудня Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс Київський планетарій Придбати Хрумко та чарівна ракета. Космікс 03 грудня 12:00, нд Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київ, Київський планетарій від 200 грн. Хрумко та чарівна ракета. Космікс Вже не хочу 03 грудня Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київський планетарій Придбати