Вовк в овечій шкурі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Вовк в овечій шкурі"?

1. Щоб переконатися, що всі ми не ідеальні.
2. Зрозуміти, що не потрібно зустрічати по одягу.
3. Розслабитися і подивитися на щоденні проблеми здалеку - на сцені.

Ти майже там! Швидше купуй квиток і отримуй порцію культурної освіти.

Невелике українське село. Тут живуть добрі і трохи довірливі люди. А в сільраді господарює добродушний голова. Людина теж непогана, хоча і не ідеальна. Головне, щовсім допомагає, чим може.

І так би й тяглися дні селян, якби на горизонті не з'явився підозрілий суб'єкт. Відразу видно, людина ділова, розумна, ввічливий (в костюмі, як-ніяк!). І пропонує хорошу справу: вирішити проблему газифікації. І нікого не бентежить, що в обмін він просить всього лише трохи землі.

Напевно, ви вже здогадалися, що голова підписує всі документи і, до того ж, з радістю видає за пройдисвіта дочку - любов як-ніяк! Чим все закінчиться? Дивіться спектакль «Вовк в овечій шкурі» і дізнаєтеся!

Динамічний сюжет, яскраво прописані персонажі, живі діалоги, цікавий початок і непередбачуваний фінал - такою ви побачите виставу «Вовк в овечій шкурі» в постановці Юрія Потапенка.

Ролі у виставі виконали: С. Паламадяла (Олег Миколайович), В. Антонюк (Сергій Іванович), Л. Кандраєва, Н. Ільченко (Міла), І. Малигіна, І. Мордусенко (Дуся), К. Мірошниченко, М. Махотіна (Оля), А. Нежурко, А. Попков (Вітя) та інші.

Не пропустіть одну з кращих комедій Театру «Браво»!

Перелік подій