Время и Стекло

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт групи Время и Стекло?

1. Відчути приголомшливу атмосферу живих виступів групи.
2. Танцювати до упаду, адже під їхні пісні ноги просто не стоять на місці!
3. Ця подія для тих, хто на стилі.

Кожен концерт групи Время и Стекло - радість для їхньої численної армії фанатів. Приходьте на виступ музичного проекту, який впевнено займає нішу найстильнішої української команди.

Проект - дітище продюсерського центру MOZGI. І цього року йому виповнюється вже 8 років. Група була просто приречена на успіх: вже через 10 днів після випуску їх перший кліп став п'ятим за переглядами на каналі YouTube (в рубриці "Світові музиканти").

Відтоді команда постійно видає суперхіти. Кожна нова пісня проекту не схожа на попередні. І в цьому фішка "Время и Стекло". Надя і Позитив невпинно експериментують зі звучанням і образами, розкриваючись в різних жанрах. Може, в цьому секрет їх шаленої популярності? Наприклад, відеокліп на композицію "Имя 505" набрав більше 200 мільйонів переглядів! Решта треки теж не сильно відстають: "На стиле", "Навернопотомучто", "Тролль" - близько 130 мільйонів. Та що там казати, якщо будь-яке їхнє відео набирає не менше 20 мільйонів!

До речі, ось уже 5 років вони виступають разом з артистами балету Flow Masters. Так що на їхніх концертах вас чекає справжнє шоу. Надя і Позитив закохані в музику, їхні виступи - це заряд енергії, драйву і кайфу від улюбленої справи!

Перелік подій