24-pay-mark Created with Sketch.

Waterland. Таємниці Атлантиди

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Під водою, на воді, на суші та в повітрі, на Вас чекає незабутнє видовище та феєричне шоу для всієї родини!

У 120-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24-х метрів у висоту, і лазерного шоу, ви можете побачити феєричне дійство з виступом кращих циркових артистів міжнародного класу!

Атлантида - міфічний острів-Держава. Жителі Атлантиди розлютили Древніх Богів своєю зверхністю і острів пішов під воду разом з усіма істотами, що населяли його.

З давніх часів ходили легенди про багатства і неймовірні знання, що зберігаються на дні Океану.

Багато мандрівники намагалися добути їх, але відшукати місце проживання атлантів не так вже й просто. Вхід в чарівне місто охороняють стародавні і могутні чудовиська.

Хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди. Що ж чекає їх в підводному місті? Чудеса? Сирени? Міфічні істоти?

Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто?

Все це ви дізнаєтеся в нашій програмі «Таємниці Атлантиди».

Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол арени. Ви станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з трюками кращих ілюзіоністів світу!

Чудовий настрій і неймовірні емоції Вам подарують артисти «Цирку на воді».

Згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2». На підставі діючого законодавства, зокрема Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2», відвідування вистави особам, які досягли 18-ти років дозволено за наявності: негативного результату тесту на COVID–19 (методом ПЛР, або експрес тесту), яке проведено не більше, як за 72 години до початку вистави, або документу, що підтверджує повний курс вакцинації, або одужання. Дітям до 18 років, мати документ про підтвердження віку.

Перелік подій