24-pay-mark Created with Sketch.

Вікенд аніме

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

У кінотеатрі "Україна" в рамках Вікенду аніме відбудуться покази повнометражних аніме «Прикрась прощальний ранок квітами надії» та «Дівчата і танки».

«Прикрась прощальний ранок квітами надії» - це зворушлива історія зустрічей і розлук у дивовижно красивому фентезійному світі, створеному силою уяви автора культових аніме «Небачена квітка» і «Безхмарне завтра» Марі Окади і аніматорів легендарної студії P.A. Works.

"Дівчата і танки" - ця знаменита манга, яка поєднує танки, екшн і комедійні моменти з життя звичайних японських школярок в дуже незвичайній школі. «Дівчата і танки» вперше з’явились у 2012 році. Спочатку виходили манга і телесеріал, які швидко завоювали любов глядачів по всьому світу. Зараз франшиза включає не тільки телевізійне, а й повнометражне аніме, мангу, іграшки, комп’ютерні і відеоігри. Творці «Дівчат і танків» дуже уважно стежать за військовою технікою, показаною на екрані. Грізні бойові машини часів Другої світової війни виглядають і рухаються саме так, як їх реальні прототипи.

Аніме демонструється в українській озвучці.

Перелік подій